riv
08 آذر 1401 - 23:33

جام جهانی قطر| گزارش زنده بازی ایران - آمریکا

جام جهانی قطر - دیدار تیم‌های ملی ایران و آمریکا که به «مادر همه بازی‌ها» معروف است، یکی از مهمترین دیدارهای مرحله گروهی مسابقات این دوره به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتبال ایران از ساعت 22:30 امروز (سه‌شنبه - به وقت ایران) در روز پایانی دیدارهای گروه B جام جهانی 2022 قطر، در ورزشگاه الثمامه مقابل آمریکا صف‌آرایی می‌کند.

برای دیدن گزارش لحظه به لحظه این مسابقه، اینجارا کلیک کنید.

ایران پس از اینکه جام بیست‌ودوم را با شکست 6 بر 2 استارت زد، بازگشتی شکوهمندانه به رقابت‌ها داشت و ولز را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. یوزهای ایرانی اکنون از هر زمانی به صعود به مرحله یک‌هشتم نهایی نزدیک‌تر هستند و غلبه بر آمریکا، آنها را به جمع 16 تیم پایانی جام می‌رساند. البته اگر انگلیس مغلوب ولز نشود، ایران با تساوی برابر آمریکا نیز برای اولین بار به دور حذفی صعود می‌کند.

آمریکا هم یازدهمین حضور در جام جهانی را تجربه می‌کند و مسابقات این دوره را با دو تساوی آغاز کرده است. کارلوس کی‌روش در نشست خبری قبل از بازی، آمریکا را باثبات‌ترین تیم گروه B دانست و این مسابقه را به شدت ویژه توصیف کرد. آمریکا برای راهیابی به دور یک‌هشتم نهایی، چاره‌ای جز شکست ایران ندارد و در صورت رقم زدن این اتفاق، انتقام باخت در جام جهانی 1998 را از ملی‌پوشان کشورمان می‌گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 889117